CHEVAL

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: ok 12 tygodnie
Cena: 1 120,00 zł 1120.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Toczony stolik kawowy, naturalny, szlachetny i bardzo starannie wykonany.

Wyróżnikiem stolika CHEVAL jest duży blat w formie tacy, który zdradza opanowany do perfekcji kunszt rzemiosła, jakim jest toczenie w drewnie. Dzięki prostej i eleganckiej formie, współgra z większością sof czy zestawów wypoczynkowych.

Szachowe figury MISA FORM to projekt serii funkcjonalnych i dekoracyjnych stolików o oryginalnej bryle, które z szachownicy wędrują do wnętrz. Lubią zatrzymać się przy łóżku jako stolik nocny, czy przy lustrze w holu jako siedzisko do zakładania butów. Natomiast w strefie wypoczynku pełnią funkcję pomocnika lub stolika kawowego.

Dane techniczne:
Wymiary: 42 cm wysokości / średnica blatu 50 cm
Materiał: lite drewno dębowe, klejone warstwowo
Waga: ok 15 kg

Kompozycje ułożenia drewna dla każdego stolika są inne. Powstają w wyniku połączenia różnorodnych faktur drewna dębowego o odmiennej kolorystyce i usłojeniu, dzięki temu każdy ze stolików jest niepowtarzalny.

© Copyright by Mirosława Kelsz-Chołuj, Gdynia 2017r 
Wszystkie prawa zastrzeżone. Prezentowane wzornictwo, w tym utwory wzornictwa przemysłowego, stanowi przedmioty prawnie chronione. Wszelkie utrwalanie, zwielokrotnianie, rozpowszechnianie lub inne wykorzystywanie wzornictwa w całości lub we fragmentach, jak i w dowolnej postaci, bez uprzedniej zgody Twórcy jest zabronione. Nieautoryzowane korzystanie z wzornictwa wiąże się z sankcjami karnymi. Proszę o przestrzeganie praw przysługujących Twórcy. W celu uzyskania zgody Twórcy na korzystanie ze wzornictwa proszę o kontakt na adres kontakt@misaform.comdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl