FOU

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: ok 12 tygodnie
Cena: 980,00 zł 980.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Toczony wielofunkcyjny stolik pomocniczy, naturalny, szlachetny, bardzo starannie wykonany.

Szachowe figury MISA FORM to projekt serii funkcjonalnych i dekoracyjnych stolików o oryginalnej bryle, które z szachownicy wędrują do wnętrz. Lubią zatrzymać się przy łóżku jako stolik nocny, czy przy lustrze w holu jako siedzisko do zakładania butów. Natomiast w strefie wypoczynku pełnią  funkcję pomocnika lub stolika kawoweo.

Dane techniczne:
Wymiary: 43 cm wysokości / średnice blatów 35 cm
Materiał: lite drewno dębowe, klejone warstwowo
Waga: ok 15 kg

Kompozycje ułożenia drewna dla każdego stolika są inne. Powstają w wyniku połączenia różnorodnych faktur drewna dębowego o odmiennej kolorystyce i usłojeniu, dzięki temu każdy ze stolików jest niepowtarzalny.

"© Copyright by Patrycja Tkaczyk, Mirosława Kelsz-Chołuj Gdynia 2016r.

Niniejszy wzór jest opracowaniem utworu pierwotnego autorstwa Mirosławy Kelsz-Chołuj oraz Patrycji Tkaczyk. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prezentowane wzornictwo, w tym utwory wzornictwa przemysłowego, stanowi przedmioty prawnie chronione. Wszelkie utrwalanie, zwielokrotnianie, rozpowszechnianie lub inne wykorzystywanie wzornictwa w całości lub we fragmentach, jak i w dowolnej postaci, bez uprzedniej zgody Twórcy jest zabronione. Nieautoryzowane korzystanie z wzornictwa wiąże się z sankcjami karnymi. Proszę o przestrzeganie praw przysługujących uprawnionemu z praw wyłącznych. W celu uzyskania zgody na korzystanie ze wzornictwa proszę o kontakt na adres kontakt@misaform.com."
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl