Strefa projektanta

Największym docenieniem są słowa uznania płynące od klientów, którzy w swoich wnętrzach chcą mieć mebel szlachetny i dobrej jakości.

Odkryj więcej

Jeśli cenisz design i dobre rzemiosło, projektujesz wnętrza, aranżujesz przestrzeń, poznaj naszą ofertę, którą przygotowaliśmy z myślą o Profesjonalistach. Poznaj naszą ofertę.

Oferujemy pomocne rozwiązania przy realizacji projektu

Najważniejsze we współpracy jest dla nas urzeczywistnienie Państwa wizji wyposażenia wnętrza. Oferujemy swoje doświadczenie oparte na rodzinnej tradycji meblarskiej i kunszcie tokarstwa. Tradycyjne rzemiosło, doskonała jakość i niepowtarzalny charakter mebli wniosą do przestrzeni niepowtarzalny, autorski sznyt.

Wyprodukujemy mebel według autorskiego projektu

Każdy projekt i każdą współpracę traktujemy indywidualnie, by jak najdokładniej móc spełnić Państwa wyobrażenie o realizowanym wnętrzu. Oferujemy rozwiązania, które będą dla Państwa wsparciem podczas realizowania koncepcji wnętrza, m.in.:

– dostosujemy gatunek drewna: jesion, dąb, orzech amerykański, buk

– dostosujemy kolorystykę drewna do charakteru wnętrza

– gwarantujemy twórczy proces, oparty o rzemiosło i doświadczenie

Jesteśmy otwarci na potrzeby Architektów, Projektantów, Dekoratorów.

Cenimy Państwa pracę i staramy się dostarczyć narzędzia, które są Państwu przydatne, dlatego:

udostępniamy modele 3D

próbniki kolorystyczne

katalogi

Doradzamy i dzielimy się wiedzą o naszych produktach i ich możliwościach aranżacyjnych

Stoliki Misa Form są na wyposażeniu wnętrz zarówno prywatnych, jak również: biur, kawiarni i hoteli, obiektów wypoczynkowych i SPA. Można je spotkać nie tylko w wielu przestrzeniach, ale i w wielu funkcjach. Misją marki jest bowiem tworzenie aranżacji, które są jak gra w szachy… mini-rzeźby poruszają się po wnętrzu jak figury po szachownicy.

Największym docenieniem są słowa uznania płynące od klientów, którzy w swoich wnętrzach chcą mieć mebel szlachetny i dobrej jakości.